Предмет: Химия,
автор: KrystynaHolmes
Визначте формулу алкану, маса 1л якого дорівнює 3.84 г (н.у)
Буду дуже вдячна за допомогу)
Ответы
Автор ответа:
1
n(CnH2n+2)=1/22,4=0,04464
Mr(CnH2n+2)=3,84/0,04464=86
14n+2=86
14n=84
n=6
C6H14
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kolontaevskijmaksim2
Предмет: Физика,
автор: vikabalas2
Предмет: Математика,
автор: tswiensyuo
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: alenka2808alenka