Предмет: Химия,
автор: eslipenko
До розчину масою 250 г з масовою часткою часткою калій
гідроксиду 20 % долили 100 г води. Обчисліть масову частку калій гідроксиду в
утвореному розчині.
Дам 30 балов!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ра KOH) = 250 г
w(KOH) = 20%
m(H₂O) = 100 г
Найти: w₂(KOH) - ?
Знайдемо масу речовини
m(р-ниКОН) = m₁(р-ну) * w₁ : 100% = 250 * 20% : 100% = 50г
Знаходимо масу другого розчину:
m₂(p-нуKOH) = m₁(p-нуKOH) + m(H₂O) = 250 + 100 = 350 г
Обчисліть масову частку калій гідроксиду в утвореному розчині.
w₂(KOH) = m(KOH)/m₂(p-нуKOH) * 100% = 50 : 350 * 100% = 14,3%
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: sbeloshenko80
Предмет: Литература,
автор: Anastel345
Предмет: История,
автор: dimanagibator3000
Предмет: Русский язык,
автор: Polina6805
Предмет: Математика,
автор: rashidbayrashev