Предмет: Физика, автор: valera18062006

Електрична лампочка (40 Вт, 220 В) коштує 60 коп. У скільки разів її ціну перевищує сума, що сплачується за спожиту нею електроенергію за весь строк служби лампи (1000 годин), якщо ціна 1 кВтгод. дорівнює 15коп.?
(відповідь обґрунтувати рішенням задачі)
1) у 5 разів
2) у 10 разів
3) у 20 разів
4) у 100 разів​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 4) у 100 разів​

Объяснение:

Дано:

N=40Вт=0,04кВт

С1=60коп

t=1000ч

Ц=15коп*кВт*ч

-----------------

С2/С1-?

C2=N*t*Ц=0,04*1000*15=600коп

С2/С1=600/60=100

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anzelasavero58
Предмет: Алгебра, автор: ggwp2286