Предмет: Физика,
автор: levenecekaterina21
По річці пливе пліт із швидкістю 2 м/с. По плоту
перпендикулярно до течії річки біжить цуценя зі
швидкістю 1 м/с. Відстань від одного краю плоту до іншого
воно пробігає за 9 с. Визначте модуль швидкості та модуль
переміщення цуценяти відносно берега
Ответы
Автор ответа:
13
Відповідь:
V = 2,2 м/с
S = 20 м
Пояснення:
Дано:
V₁ = 2 м/с
V₂ = 1 м/с
t = 9 с
______________
V - ?
S - ?
1)
По теореме Пифагора:
V = √ (V₁²+V₂²) = √ (2² + 1²) = √ 5 ≈ 2,2 м/с
2)
S = V·t = 2,3·9 ≈ 20 м
zimovapolina03:
а откуда взялось 2,3?
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: 0itstonik0
Предмет: Математика,
автор: olenaberezuk04012011
Предмет: Информатика,
автор: darkenbaevadanela
Предмет: Русский язык,
автор: leras2800
Предмет: Английский язык,
автор: musinasabina01