Предмет: Физика, автор: elizavetadem18

Допоможіть будьласочка ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

m=250г=0,25кг

t1=25°

t2=225°

Δt=225-25=200°

Q=46кДж=46000Дж

---------------------

c-

Q=c*m*Δt

c=Q/Δt*m=46000/200*0,25=920Дж/кг*с°

Алюміній

Пояснення:


elizavetadem18: привіт можешь допомогти над іншими постами, бо я не знаю як і ніхто не відповідає
Похожие вопросы