Предмет: Химия,
автор: user2789k
СРОЧНО! Визначте масову частку солі в розчині, утвореному 50г мідного купоросу та 300г
води.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
50/300+50 = 50/350 = 5/35 = 1/7 = 14 %
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: balagutrakvladislav
Предмет: Геометрия,
автор: dan8kor
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: romfanov
Предмет: История,
автор: alinkamezhina