Предмет: Химия,
автор: mykhailovmaksym2007
Кристалічну соду масою 25 г розчинили у 135 мл води. Визначити масову частку натрій карбонату у розчині.
Розпешите, с дано,формулой, и полным розвизание,пожайлуста!
Ответы
Автор ответа:
3
Дано :
m(Na2CO3) = 25 г
m(H2O) = 135 мл
Найти :
W(Na2CO3) - ?
W =m(реч) ÷ m(розч) × 100%
W(Na2CO3) = 25 ÷ (25+135) × 100% = 15,63%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: cuhanenkoalina
Предмет: Математика,
автор: n30274655
Предмет: История,
автор: 2011201120112011
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Maminsynok