Предмет: Химия,
автор: mykhailovmaksym2007
Знайти масу цинк нітрату, яка необхідна для приготування розчину масою 400г з масовою часткою розчиненої речовини 5%.
Розпишите пожайлусто умову,и розвизание с формулой
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(раствора Zn(NO3)2)=400 г
w(Zn(NO3)2)=5 %
Найти
m(Zn(NO3)2)-?
Решение
w(Zn(NO3)2)=m(Zn(NO3)2)*100/m(раствора Zn(NO3)2)
m(Zn(NO3)2)=w(Zn(NO3)2)*m(раствора Zn(NO3)2)/100=5*400/100=20 г
mykhailovmaksym2007:
поможешь еще ?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: rudzmilana
Предмет: Химия,
автор: viktoriapoleva1
Предмет: Алгебра,
автор: ksmirnov2612
Предмет: Русский язык,
автор: daniilperev031287
Предмет: Русский язык,
автор: miaf71