Предмет: Химия, автор: dendoroshencko2022

Алкан масою 2,2 г за нормальних умов займає об'єм 1,12л. Який це алкан?

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
1

Ответ: С3Н8 - пропан

n = 1,12÷22,4 = 0,05 моль

M = 2,2÷0,05 = 44 г/моль -- Mr

CnH2n+2 = 44

14n = 42

 n = 3 -- C

C3H8

Похожие вопросы