Предмет: Химия,
автор: sinkevysh12333
Чи однакова кількість молекул у 1 г водню (Н2) та 1 г кисню (О2)
(Написати задачою і дати пояснення)
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
N=n×Na=(m/M)×Na
N(H2)=1×6.02×10²³÷2=3.01×10²³
N(O2)=1×6.02×10²³÷32=1.88×10²²
Na постоянная Авогадро равна 6.02×10²³ моль-¹
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: melish979
Предмет: Биология,
автор: cugajn542
Предмет: Биология,
автор: halavskaanatali60
Предмет: Математика,
автор: yumullagildina
Предмет: Русский язык,
автор: dodododododododododu