Предмет: Химия, автор: debileblan

знайти масу купрум(||)сульфату та води що потрібна для виготовлення 300 грамів розчину з масовою часткою солі 20

Ответы

Автор ответа: yaroslavkalinin2023
2

m(р-ну) = 300 г

w(CuSO4) = 20%

m(CuSO4) - ?

m(H2O) - ?

Решение:

1) m(CuSO4) = 300 г * 0,2 = 60 г

2) m(H2O) = 300 г - 60 г = 240 г

Ответ: 240 г, 60 г

Похожие вопросы