Предмет: Физика,
автор: Аноним
визначити струм в нерозгалуженій частині кола, якщо у мережу з напругою 220В для освітлення ввімкнути 10 ламп з опором 240 Ом кожна та одну лампу 264 Ом.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
U = 220В
n = 10 ламп
R1 = 240 Ом
R2 = 264 Ом.
I = ?
r1 = R1/n = 240 / 10 = 24 Ом
R = r1*R2 / (R2+r1) = 24*264 / (24+264) = 22 Ома
I = U/R = 220 / 22 = 10 A
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: daniilsavkov84
Предмет: Алгебра,
автор: kriptocraking
Предмет: Математика,
автор: maksiel51
Предмет: Английский язык,
автор: durdonaakromova942
Предмет: Геометрия,
автор: deformator2020200619