Предмет: Физика,
автор: lukinbogdan71
Яка маса горизонтального провідника довжиною 10см, який лежить на
металевих рейках, якщо при проходженні через нього струму силою 1А
провідник рівномірно котиться по рейках? Індукція магнітного поля, лінії
якого перпендикулярні до провідника, дорівнює 4Тл. Коефіцієнт тертя 0,2.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,2кг
Объяснение:
Дано:
l=10см=0,1м
I=1А
В=4Тл
α=90°
μ=0,2
g=10Н/кг
-------------
m-?
F=I*B*l*sinα=1*4*0,1*1=0,4Н
F=μgm
m=F/(μg)=0,4/(0,2*10)=0,2кг
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: kawyn2209
Предмет: Математика,
автор: kirapupa121w
Предмет: Математика,
автор: grebinevicarina
Предмет: Алгебра,
автор: roman599
Предмет: Музыка,
автор: bacongurl