Предмет: Физика, автор: gzsjsjshsiso

Судно йде рівномірно зі швидкістю 7,5 м/с. Який шлях подолає судно за 3 години? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! ЯКЩО МОЖНА ТО С ПОЯСНЕННЯМ!!​

Ответы

Автор ответа: ariannahavrilyk14
2

Відповідь:

Дано:

v = 7,5 м/с = 27 км/год

t = 3 год

l-?

Розв'язання:

l = v•t

l = 27 км/год • 3 год =81 км

Відповідь: за 2 години судно подолає 54 кілометри.

Пояснення:


gzsjsjshsiso: ДЯКУЮЮЮ!
ariannahavrilyk14: ой відповідь:за 3 години судно подолає 81
Автор ответа: mid0ritsu
0

Ответ:

за 3 години судно подолає 81

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: hihihirk387
Предмет: Литература, автор: mimizuke3