Предмет: Химия, автор: kobecalina22

Обчисліть відносну атомну масу золота, якщо абсолютна маса його
атома становить 3,27-10 г

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

абсолютна маса  атома=3,27*10⁻²²г

Число Авогадро=6,02*10²³моль⁻¹

Ar(Au)=3,27*10⁻²²*6,02*10²³=196,854

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: vassad40