Предмет: Українська література, автор: olgakorch9

Повість починається з того, що Лаврін радив своєму старшому братові дівчат, з якими той міг би одружитися. Яка з тих дівчат припала Карпові до вподоби?

1. - То бери Мотрю, Довбишеву старшу дочку. Мотря й гарна, й трохи бриклива, і в неї серце з перцем.
2. - Ну, то сватай Одарку Ходаківну: ця тоненька, як очеретина, гнучка станом, як тополя; личко маленьке й тоненьке, мов шовкова нитка; губи маленькі, як рутяний лист. З маленького личка хоч води напийся, а сама пишна, як у саду вишня, а тиха неначе вода в криниці.
3. - Сватай Олену Головківну. Олена кругла, як цибулька, повновида, як повний місяць; в неї щоки, мов яблука, зуби, як біла ріпа, коса, як праник, сама дівка здорова, як тур: як іде, то під нею аж земля стугонить.
4. - Якби на мене, то я б сватав Палажку, - сказав Лаврін. - В Палажки брови, як шнурочки; моргне, ніби вогнем сипне. Одна брова варта вола, другій брові й ціни нема. А що вже гарна! Як намальована!

Ответы

Автор ответа: orehovan948
4

Ответ:

1

Объяснение:

1 про мотрю він йому казав , а потім мотря й жінкою карпові стала

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: polinakarpenko008
Предмет: Математика, автор: slenderman01091992
Предмет: Химия, автор: taset00

Химия, опубликовано 09.01.2019 16:01
С древних веков лекари использовали металлы. Один из авторов-Элифас Леви, описывая волшебника в его облачении, говорит о том, что в воскресенье (день Солнца) он держал в руках золотой жезл, украшенный рубином или хризолитом; в понедельник (день Луны) он носил три нитки-жемчуга, хрусталя и селенита; во вторник (день Марса) он имел стальной жезл и кольцо из того же металла; в среду (день Меркурия) он носил ожерелье из жемчуга или стеклянных шариков с ртутью и кольцо с агатом; в четверг (день Юпитера) он имел резиновый жезл и кольцо с имеральдом или сапфиром; в пятницу (день Венеры) он имел медный жезл, бирюзовое кольцо и корону с бериллами; в субботу ( день Сатурна) он имел жезл из оникса, а также кольцо из этого камня, и на шее цепь из олова,
Запишите с помощью химических символов металлы, которые упоминаются в этом произведении.