Предмет: География, автор: NEZNAYKO20

условное обозначение глубин и высот на карте помогите срочно! ДАЮ 50БАЛІВ

Ответы

Автор ответа: duishoevaaizirek05
0

Ответ:

Высоты и глубины изображаются на картах с помощью послойной окраски, то есть цветом: зелёным и коричневым — для суши, голубым и синим — для водных объектов, причём разной яркости

Объяснение:

Например, участки суши, имеющие высоты от 0 до 200 м, закрашиваются в светло-зелёный цвет. Внизу карты имеется специальная шкала, в которой каждый цвет соответствует высоте или глубине. Она называется шкалой высот и глубин.

Автор ответа: TK2006
0

Ответ:

На физических картах есть шкала глубин и высот. Это линейка с разными оттенками коричневого и голубого, на которой самый тёмный цвет обозначает наибольшую глубину и высоту. Именно поэтому физические карты имеют неравномерную окраску, так как разный рельеф обозначен разным цветом. (Например, Эверест на карте обозначен очень тёмно-коричневым цветом, так как это - высокая гора на суше. Марианский желоб обозначен тёмно-синим цветом, так как это - самое глубокое место в Мировом океане).

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: seemssiemens
100 баллов! З опорою на подану в підручнику пам’ятку зробити в процесі прослухування виписки для роботи над заміткою в газету.

Якщо комусь із Галиних друзів зле, вони йдуть до неї, і вона зцілює їх, виліковує від депресії. Ні, Галина не ворожка, не екстрасенс. Вона – тяжко хвора, змалечку прикута до інвалідного візка. Проте знайомі приходять до дівчини, щоб... перейнятися оптимізмом.
Найперший Галинчин пацієнт – її мама. Вона не втомлюється дивуватися з доччиного життєлюбства. Тільки зачиниться в кімнаті, щоб посумувати й пожаліти себе й бідолашну свою дитину, як з-за дверей дзвінкий голосочок: “Які новини? Які проблеми? Яка біда? Усе в нас гарно!” Враз сльози висихають...
Галина мама, вчителька однієї з Львівських шкіл, щоб не травмувати тяжко хворої дитини, вирішила навчати її вдома. Тому в школі Галинка з’являлася лише в дні іспитів, добуваючись туди на тому ж візку.
На радіо дуже дивувались, коли по виграні Галинкою в різних конкурсах призи й нагороди приходила не сама дівчина, а її мама. Коли ж дізнались про причину, перейнялися проблемами маленької родини. Галине сімнадцятиріччя святкувалося у кількох радіопередачах на різних радіоканалах.
На радіо Галину дуже поважають і за її енциклопедичні знання, і за силу волі. Кажуть, голос в неї завжди такий щасливий, ніби вона тримає в руках Синього Птаха.
Якось, не втримавшись, мама розповіла радіожурналістам, що доччині ровесниці мріють про модний одяг і новеньке взуття, а її дитина мріє мати... здорові ноги. Добре, що цих маминих слів не чула Галина, а то не минути б їй нового сеансу Галиної “життєтерапії”.
Цього літа Галина Дем’яненко стала студенткою заочного відділення одного з львівських вузів. Ким стане дівчина після захисту диплому? Звісно, психологом. До цього веде її доля. Зцілені нею від песимізму друзі - то довузівська практика. Ні вони, ні хто інший ніколи не дізнаються, що найпотаємніша Галина мрія - побігати босоніж по теплих калюжах. І ще – щоб люди навколо неї, як і сама вона, завжди раділи життю.

За спам кидаю жалобу