Предмет: Физика, автор: nazik12221

Визначити силу струму в провіднику довжиною 0,3 м, розміщеному в однорідному магнітному полі з індукцією 0,1 Тл перпендикулярно до лiнiй iндукції, якщо на нього діє сила Ампера 0,15 Н.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 5А

Объяснение:

Дано:

l=0,3м

В=0,1Тл

F=0,15Н

α=90°

----------

I-?

F=I*B*l*sinα

I=F/(L*l*sinα)=0,15/(0,1*0,3*1)=5А

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: utarbaevaumit200692
Предмет: Математика, автор: 88888817