Предмет: Химия, автор: barancuka

Є 750 г розчину 25% долили 250 г води. Знайти масову частку солі у другому розчині.​

Ответы

Автор ответа: kunstvon
0

Відповідь:

18,75%

Пояснення:

750*25%=187,5

(187,5/1000 )*100%=18,75%

Автор ответа: timurmaster200
0

Ответ:

Дізнаймося скільки відсотків розчину.

750:100=7,5(1 відсоток)

7,5*25=187, 5(г) - розчиненої речовини

750+250=1000г- розчину

187,5:1000*100%=18,75%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: angelinakuchaeva88