Предмет: Физика, автор: ktoto3285

З якою швидкістю було кинуто тіло вертикально вниз з висоти 175 м , якщо воно упало на землю через 5с?

Ответы

Автор ответа: Zddfffdgdcfs4
1

Ответ: 10м/с

Объяснение:y = v0t + gt²/2, где v0

y = 175 м, t = 5 с.

175 м = v0 * 5 с + (10 м/с^2 * 25 c^2)/2;

175 м = v0 * 5 c + 125 м;  

50 м = 5 c * v0.

Ответ: v0  = 10 м/с.


ktoto3285: Звідки g?
Похожие вопросы