Предмет: Физика,
автор: yer21k
Мяч, кинутий вертикально вгору, злетів на висоту 5м. Визначте швидкість, з якою було кинуто мяч.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: h=5 м; Vo - ?
-----
h=(V² - Vo²)/(-2g) торможение.
В наивысшей точке подъема V=0
5=(0² - Vo²)/(-20)
5=Vo²/20
Vo²=100
V=10 м/с - это ответ.
yer21k:
Спасибо!
Автор ответа:
1
Відповідь: 10 м/с
Пояснення: Можна також скористатися готовою формулою
h=υ₀²/2g
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: roblox50
Предмет: Физика,
автор: tungatovaadel
Предмет: Химия,
автор: Hypi4ka
Предмет: Алгебра,
автор: danilobraztcov