Предмет: Физика, автор: Аноним

Тіло почиває обертовий рух зі стану спокою з прискоренням 8 рад/с. Яку кутову швидкість воно має пiсля проходження шляху 200 рад? Дано, решение и ответ.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 56,8рад/с

Объяснение:

Дано:

ξ=8рад/с²

φ=200рад

ωо=0

-------------

ω-?

φ=ωо*t+ξt²/2

t=√(2φ/ξ)=√(2*200/8)=7,1с

ω=ωо+ξt=8*7,1=56,8рад/с

Похожие вопросы