Предмет: Физика, автор: Artem16798

СРОЧНО
Ювелір залив у форму 35г срібла за температурою кристалізації. Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації та охолодження срібляної прикраси до температури 20 градусів?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 11287,5Дж

Объяснение:

Дано:

m=35г=0,035кг

t2=20°C

t1=962°С

λ=0,87*10⁵Дж/кг

с=250Дж/кг°С

------------------

Q-?

Q=cm(t1-t2)+λm=250*0,035*(962-20)+0,87*10⁵*0,035=11287,5Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tcymbmk