Предмет: Физика, автор: stesha2823

files.human.ua
8. На поверхні столу знаходиться провідник масою 10 г,
паралельно поверхні створено однорідне магнітне поле
індукцією 20 мТл, що має напрямок як показано на рисунку.
Довжина провідника 50 см. Якої сили струм треба пропустити по
провіднику, щоб сила Ампера врівноважила силу тяжіння?
(3 бали)

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Dhhjesj
0

Відповідь:

10 A

Пояснення:

Дано:

m = 10 г = 0.01 кг

B = 20 * 10^-3 Тл

L = 50 см = 0.5 м

Fa = Fтяж

g = 9.8 H/kg

sin 90 = 1

Знайти:

I - ?

___________________________

Fa = BILsinα

Fтяж = mg

BILsinα = mg

I = mg / BLsinα

I = 0.01 кг * 9.8 H/kg / 20 * 10^-3 Тл * 0.5 м * 1 =  10 A

Відповідь: 10 A

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: lozovojm65
Предмет: Музыка, автор: FroggyDefault
Предмет: Математика, автор: stepankostin8s