Предмет: Физика,
автор: gurynasofia
Гелікоптер пролетів 180 км зі швидкістю 50м/с. Скiльки обертів здійснить за час польоту гвинт, якщо його обертова частота дорівнює 1500 об/хв. 70 баллов
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
90 000 обертів
Объяснение:
1)1000:50=20(сек)-1км
2)180*20=3600(сек)- час усього польоту
3)3600:60=60(хв)- переводимо секунди в хвилини
4)1500*60=90 000(об)
cernovaa830:
а откуда взялось 1000?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: e486800
Предмет: Физика,
автор: illyamarchenko15
Предмет: Физика,
автор: gievojvana
Предмет: Русский язык,
автор: botanicpanic
Предмет: Алгебра,
автор: jjmen123