Предмет: Математика,
автор: vergelessokol
б) за 7,5 кг цукру заплатили 105 грн. Скільки потрібно заплатити за 22,5 кг цукру? Потрібно розв'язати пропорцією
user475861:
опять тебе нашла чісто случайно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 315 гривен
Пошаговое объяснение:
1 кг=14 грн
22.5 *14=315 грн
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Valentina6375
Предмет: Математика,
автор: fgfhfhhh47
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: MissAnika2011
Предмет: Геометрия,
автор: inna051181
Предмет: Литература,
автор: asyaboykova05