Предмет: Математика, автор: vanya202yt

потрібно зробити рівнянням, допоможіть,будь ласка! дам 15 балів.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sashunjasaharok
0

Ответ:

65-15=50грн ціна за 2кг яблук. ціна за 1 кг яблук 50:2=25грн

Пошаговое объяснение:


vanya202yt: мені потрібно рівнняням!!
vladikboy33: 65-15=50грн ціна за 2кг яблук. ціна за 1 кг яблук 50:2=25грн
Похожие вопросы