Предмет: Математика,
автор: vanya202yt
потрібно зробити рівнянням, допоможіть,будь ласка! дам 15 балів.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
65-15=50грн ціна за 2кг яблук. ціна за 1 кг яблук 50:2=25грн
Пошаговое объяснение:
vanya202yt:
мені потрібно рівнняням!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kollyakovalenko
Предмет: Українська мова,
автор: zaharmaxim201001
Предмет: Английский язык,
автор: smakuladaria
Предмет: Физика,
автор: duckmomo481
Предмет: Информатика,
автор: Аноним