Предмет: Химия, автор: kolomieckarina348

Обчисліть масу кухонної солі (NaCl ) і води, потрібні для приготування 10 кг розчину з масовою часткою 0,04.​

Ответы

Автор ответа: sophievasilitseva14
0

Відповідь:

m(NaCl)=0,2кг

m(H2O)=9,8кг

W=mречовини/mрозчину

mреч.=W*mрозч.

m(NaCl)=0.02*10=0.2кг

m(H2O)=10-0.02=9,8кг


kolomieckarina348: у меня 0,04,ты скорее всего просто скопировал ответ,но спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: yaskoy516