Предмет: Химия, автор: alekskrudz

Унаслідок повного зневоднення кристалогідрату алюміній нітрату масою 37,5 г утворився безводний алюміній нітрат масою 21,3 г. Визначте формулу кристалогідрату, у відповіді зазначте кількість молекул води.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

Al(NO3)3 = Молярная масса: 213 г/моль

37,5г. 21.3г

Al(NO3)3•nH2O → Al(NO3)3

213+18n г/моль. 213г/моль

37.5×213=21.3(213+18n)

7987,5=4536,9+383,4n

3450.6=383,4n

n=9

Невидимий кристалогідрат алюміній нитрату це Al(NO3)3•9H2O алюміній нітрату наногидрат.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: xarenko0608
Предмет: Химия, автор: dudhdbr