Написати твір на тему: " Мій улюблений міфологічний герой"
Ответы
Ответ:Мій улюблений міфологічний герой – Одіссей. Він був і розумний, і вмів гарно висловлюватися, а ще був дуже хитрим. Коли Паріс вкрав Олену Троянську Одіссей мав іти війною на Трою, але йому передрекли, що коли він піде на Трою – то після війни прийде додому жебраком. Тоді він робить вигляд, що він став божевільним – запряг у плуг коня і бика і став сіяти сіль. Але, його план розкрили і, боячись, що його новонародженого сина вб’ють (йому цим погрожували) Одіссей йде на війну.
У боротьбі проти Трої він проявив надзвичайну витримку, розум і героїзм. Саме він придумав знаменитого Троянського коня, який допоміг спалити Трою. Тому, великий поет Стародавньої Греції – Гомер, оспівав Одіссея в Іліаді (він там один з головних героїв) і Одіссеї (яка називається його ім’ям і присвячена розповіді про його повернення додому після троянської війни).
Мені запам’ятався епізод, як під час подорожі додому Одіссей потрапляє на острів сирен. А щоб вони не заманили моряків на вірну смерть, він усій команді затикає вуха воском, а сам, повний цікавості, наказує прив’язати себе до корабельної щогли і слухає спів цих міфічних створінь.
Одіссей мені подобається тим, що зміг вижити навіть в найскладніших ситуаціях, де вижити практично неможливо, проявивши розум і кмітливість.
ИЛИ ЭТО ВЫБИРАЙ
Объяснение:Герої міфології приваблюють нас своїми надзвичайними здібностями, силою, красою і розумом. Але для мене, крім цього, величезну роль відіграють особисті риси персонажа.
Сміливість, відвага, справедливість і добре серце – все це поєдналося в образі мого улюбленого міфологічного героя Стародавньої Греції – Геракла.
Геракл – син верховного бога Зевса і земної жінки. Такий образ створений не випадково. З одного боку, божественне походження Геракла дозволяло йому спілкуватися з богами на рівних. Він міг розповісти жителям Олімпу про страждання, переживання людей. З іншого боку, Геракл жив серед людей і його божественна сила вселяла надію на те, що жителі Еллади завжди будуть мати захисника, який ніколи не загине.
В грецької міфології описані дванадцять подвигів Геракла. У зіткненнях з зловісними чудовиськами він завжди виходив переможцем. І кожен його подвиг – перемога сил добра над силами зла. Всі випробування він долав з честю. Так, рятуючи Прометея від кайданів, якими той був прикутий до скелі і приречений на вічні муки, Геракл переконав Зевса пробачити титана, який подарував людям вогонь.
Мені найбільш цікавий подвиг Геракла, коли він повинен був очистити Авгієві стайні. Геракл зміг очистити їх за один день, перегородивши річку і направивши воду в стайні. Тут герой демонструє не тільки свою незвичайну силу, але і розум і кмітливість. Геракл був непереможним, але не безсмертним. Коли йому прийшов час вмирати, то сам Зевс спустився на землю і подарував синові безсмертя, а потім забрав його на Олімп. Така розв’язка є символічною, її можна розуміти як те, що людина, яка творить добро, заслуговує безсмертя. Насправді так і відбувається: справжні герої знаходять безсмертя в народній пам’яті.