Предмет: Химия, автор: fraups

СРОЧНОО Який об’єм водню виділиться під час взаємодії цинку та нітратною кислотою, якщо в реакцію вступило 189 г кислоти?

Ответы

Автор ответа: kaurkovskijviktor
0

Відповідь:

33,6 л

Пояснення:

Реакція:

Zn + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + H2

Складаємо пропорцію:

189/2*63 = x/2     =>     x = 3г - маса водню, що виділився

n(H2) = 3 / 2 = 1,5 моль

V(H2) = 1,5 * 22,4 = 33,6л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: jahaakmuradowa
Предмет: Математика, автор: vika34885
Предмет: Русский язык, автор: allsparkling08