Предмет: Химия,
автор: Аноним
Скільки солі і води необхiдно взяти щоб приготувати 200гр. 40 відсоткового
розчину кухонної солі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
80гр солі та 120гр води
Объяснение:
Дано
m(pозчину) = 200 гр
w= 40%
m(соли) - ?
m(H2O) - ?
___________________________________
m(соли)=(m(pозчину)×w)/100%=(200×40)/100% = 80 гр
m(H2O) = 200 - 80 = 120 гр
sashokprokipchuk:
Скільки солі і води необхідно взяти щоб приготувати 600 гр. 20 відсоткового розчину кухонної солі а тут скількі і як буде я вам дам бали?
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: elfiamelisova180
Предмет: Математика,
автор: gun23111989
Предмет: Геометрия,
автор: tanazinich
Предмет: История,
автор: werty91
Предмет: Математика,
автор: veronikadanche