Предмет: Физика, автор: dovkami14

Яка індукція магнітного поля, в якій на провідник з довжиною активної частини 5см діє сила 50 мН? Сила струму в провіднику 25 А. Провідник розташований перпендикулярно індукції магнітного поля.

Розпишіть будь-ласка: дано, розвєязок...

Ответы

Автор ответа: pupseek
5

Дано: СИ

L = 5 см 0,05 м

F = 50 мн 0,050 Н

I = 25 А

а = 90°

________________

В - ?

Из закона ампера

F = B*I*L

B = F / (I*L) = 0,050 / (25*0,05) = 0,040 Тл


dovkami14: А що означає СИ?
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: timofeistupnik
Предмет: Русский язык, автор: zemfira85
Предмет: География, автор: daraharitonova2726