Предмет: Химия,
автор: sofiyakorpalo28
ДАМ 100 БАЛЛОВ До розчину літій хлориду масою 120 г, масова частка солі в якому становить 8 % долили розчин аргентум нітрату. Укажи формулу речовини, що випала в осад, та обчисли її масу.
В одній комірці записуй символ одного хімічного елемента, або індекс.
Формула речовини, яка випадає в осад: ↓.
Маса осаду:
32,4
25,9
29,2
22,7
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Формула речовини, яка випадає в осад: AgCl
Маса осаду:32,4г
Объяснение:
LiCl + AgNO3 = LiNO3+AgCl↓
m(LiCl) = 120г*8%:100% = 9,6г
{42,5г (LiCl) - 143,5г (AgCl)
9,6г - х
х = 32,4г
sofiyakorpalo28:
Спасибо огромное!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vhdnbr
Предмет: Алгебра,
автор: a27086689
Предмет: География,
автор: kamalovzhamal15
Предмет: Литература,
автор: PepeFrogi
Предмет: Математика,
автор: Аноним