Предмет: Физика,
автор: siouxx
!!!!!!СРОЧНО!!!!!!! Яку кількість теплоти віддасть стальна деталь нагріта до температури 820°C при її застиганні до 20°.Маса деталі 500 г. Яку масу води можна було б нагріти на 5°C за рахунок цієї теплоти???
P.S:мне нужно с объяснениям
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 9,52кг
Объяснение:
Дано:
t1=820°C
t2=20°C
m1=500г=0,5кг
с1=500Дж/кг°С
Δt=5°C
c2=4200Дж/кг°С
-----------------
m2-?
Q=c1*m1*(t1-t)=500*0,5*(820-20)=200000Дж
Q=c2*m2*Δt
m2=Q/(c2*Δt)=200000/(4200*5)=9,52кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Tidaynitoshka
Предмет: Алгебра,
автор: vas81
Предмет: Физика,
автор: aboldyrev436
Предмет: История,
автор: anastejsamoskal
Предмет: Информатика,
автор: blazzeyt