Предмет: Физика,
автор: viktorl310308
Свинець перебуває при температурі 27 °С. Скільки енергії знадобиться
для того, щоб перевести його у рідкий стан? Маса свинцю 10 кг.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
уд теплота плавления 24 300 Дж
температура плавления 327°
дельта температуры 327-27 = 300
E = 300*24300*10 = 24300*3000= 72 900 000 = 72.9 мДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tsunadeizkonohi
Предмет: Литература,
автор: Senyailenko
Предмет: Физика,
автор: games2000sofa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: yarochkakirichenochk