Предмет: Физика,
автор: vlasdevid
Знайти силу струму в провіднику довжиною 40 см, що розміщений перпедикулярно до ліній індукції магнітного поля з індукцією 10 Тл , якщо на нього діє сила 20 Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
20 Н = 0.4 м * 10 Тл *sin 90°* I
I = 20/4 = 5 А
Похожие вопросы