Предмет: Физика,
автор: ivanss2512
Сталеву деталь масою 500 г занурили у воду масою 5 кг. Визначте початкову температуру деталі (у градусах Цельсія), якщо в результаті теплообміну вода, що мала температуру 15°С, нагрілася на 5°С. Тепловими втратами можна знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
тепло отданное воде 5°*4200 Дж * 5 = 10*4200 =42 000 Дж
теплоемксоть стали 230 Дж
T = 42000 Дж / 0,5* 460 ДЖ = 42 000/230 = 182,6°
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: m6640615
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: fzyjww
Предмет: Русский язык,
автор: niknikolayev11
Предмет: Українська мова,
автор: Natasha620