Предмет: Математика,
автор: Misha00088
5кг яблук коштують 48 грн, а 8 кг груш - 43грн. На скільки 1кг яблук дорожчий,
ніж 1 кг груш.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
48:5=9,6- коштує один кг яблук
43:8=5,375-коштує 1 кг груш
9,6-5,375=4,225
відповідь: 1 кг яблук дорожчий на 4,225 за 1 кг груш
Автор ответа:
0
Відповідь:1 кг яблук дорожчий на 4,225 грн за 1 кг груш
Покрокове пояснення:
48:5=9,6 (грн) - коштує один кг яблук
43:8=5,375(грн)-коштує 1 кг груш
9,6-5,375=4,225(грн)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: kazmircukalina0
Предмет: Русский язык,
автор: artemkrivulec123
Предмет: Алгебра,
автор: valeramars2016
Предмет: История,
автор: Аноним