Предмет: Химия, автор: Marianna6788

Речовина масою 9,6 г займає об'єм 3,36 л (н.у.). Визначте молярну масу цієї сполуки. Яка із формул вiдповiдає умовi завдання:

a)C4H10

6)CH4

в)SO2

г)CL2​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

M=9,6*22,4/3,36=64г/моль

в)SO2   M=32+2*16=64г/моль

Пояснення:

Похожие вопросы