Предмет: Физика, автор: akallpert1

Визначте силу струму в провіднику, що розташований в однорідному магнітному полі, індукція якого 2 Тл. Довжина провідника 20 см, а сила, що діє на провідник – 0,8 Н.​

Ответы

Автор ответа: marmelad32q
3

Твоя задача повністю вирішена

Приложения:
Автор ответа: denis20202022
0

Ответ:

Объяснение:

Индукция B = F / I i

F = 0.8 Н

I - сила тока

i - длина

Ii = F/B

I = F/Bi = 0,8 Н/ 2 Тл*0,2 м = 0,8/0,4 = 2 Ампера

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zarinadelina70
Предмет: Биология, автор: irinabogova