Предмет: Физика,
автор: dasakozicka369
7. Швидкість потяга 54 км/год. Скільки обертів за 1 хв роблять колеса, якщо їх радіус рівний 1,2м
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
υ=54 км/год=15 м/с
t=1 хв=60 с
R=1,2 м
N-?
Розв'язання:
υ=2πR/T => T=2πR/υ
T=2×3×1,2/15=0,48 (с)
T=t/N => N=t/T
N=60/0,48=125
Відповідь:N=125.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: av7841292
Предмет: Математика,
автор: ognistayaliza
Предмет: Физика,
автор: darnosenko
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: marinanemkova