Предмет: ОБЖ, автор: Аноним

Хелп пожайлуста даю 20 балов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sasharozha0703
0

Ответ:

1. При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

2.При оголошенні небезпечного стану уникайте паніки.

Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям і літнім людям.

Виконайте заходи щодо зменшення проникнення отруйних речовин у квартиру (будинок): щільно зачиніть вікна та двері, щілини заклейте.

Підготуйте запас питної води: наберіть воду в герметичні ємності, підготуйте найпростіші засоби санітарної обробки (мильний розчин для обробки рук).

Дізнайтеся у місцевих органів влади про місце збору мешканців для евакуації та уточніть час її початку.

Упакуйте в герметичні пакети та складіть у валізу документи, цінності та гроші, предмети першої необхідності, ліки, мінімум білизни та одягу, запас консервованих продуктів на 2–3 доби.

Перед виходом з будинку вимкніть джерела електро-, водо- й газопостачання, візьміть підготовлені речі, одягніть

3.Ховайтеся у підвалі або в іншому заглибленому приміщенні. Вибирайте місце в кутку між несучими стінами та недалеко від вікон та дверей для того, щоб миттєво покинути будинок у випадку попадання снаряду;

– Не виходьте з укриття, не перечекавши хоча би 10 хвилин після завершення обстрілу, адже після залпу зазвичай ведеться уточнення результатів стрільби і коригування вогню або зміна позиції.

4. Н.С - це надзивчайна ситуація, існують такі види: хімічна небезпека, арт обстріл, ядерна небезпека, вуличні бої.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rubyrose1999
Предмет: Физика, автор: Аноним
1. Резистори опорами 25 Ом та 75 Ом з’єднані паралельно. Знайти загальну потужність, якщо резистори під’єднані до джерела, напругою 25 В.
_______________
2. Резистори опорами 20 Ом та 40 Ом з’єднані послідовно. Знайти загальну потужність в колі, якщо сила струму в колі 250 мА.
___________________________
3. Резистори опорами 30 Ом та 90 Ом з’єднані послідовно. Яка напруга на ділянці, якщо потужність першого резистора 1,2 Вт.
_____________________________
4. До джерела напругою 12 В під’єднані паралельно два резистора. Які опори резисторів, якщо сила струму в колі 0,5 А, а потужність струму в першому 1,2 Вт.
_________________________
5. Напруга на клемах реостата дорівнює 1,2 В , опір обмотки 6 Ом. Визначити:
А) силу струму в колі
Б) потужність струму
В) роботу струму за 0,5 хв.
_______________________
6. Наприкінці місяця господарка зняла показники 2345,0 кВт ∙ год. Визначити вартість спожитої електроенергії, якщо на початку місяця на лічильнику було 2185,0 кВт ∙ год.
Тариф становить 1 грнкВт год
_________________________
7. Розрахувати вартість спожитої електроенергії праскою за тиждень, якщо на ній написано «220 В, 10 А» .