Помогите пожалуйста(только просто так не пишите).
1.Які існували етапи розвитку національних рухів у Східній Європі (в т. ч. і в Україні)?
2.Що було характерним для українського національного руху?
3. Опрацювати Статут Кирило-Мефодіївського товариства.
1. Визначте, які завдання ставили братчики для розв’язання соціальних і національних проблем українців.
2. Хто має здійснювати управління Слов’янською федерацією?
3. Як ви думаєте, чому у переліку слов’янських племен, які повинні увійти до Слов’янської федерації, північно руси – росіяни стоять на другому місці, а південно-руси українці стоять на першому місці?
1. На яких засадах мало діяти Кирило-Мефодіївське товариство?
2. Про що свідчить відмова товариства від принципу «Мета виправдовує засоби»?
3.До якого етапу розвитку національних рухів можна віднести діяльність Кирило-Мефодіївського товариства?
Ответы
Ответ:1.Український визвольний рух — національно-визвольний рух на етнічних українських землях у 1920—1950 роках, який мав за мету поновлення української незалежної держави.
2.Повернення українському та всім поневоленим народам політичних та національно-культурних прав Побудова безкласового суспільства без експлуататорського стану Суспільна власність на знаряддя і засоби виробництва
2.Кожний слов'янський народ зберігає свою самостійність і незалежність й утворює власну державу з республіканською формою правління у складі федерації. - Управління Слов'янською федерацією повинен здійснювати Слов'янський собор із представників усіх слов'янських народів.
1.Кирило-Мефодіївське братство ставило своїм головним завданням побудову майбутнього суспільства на засадах християнської моралі, шляхом здійснення ряду реформ; створення демократичної конфедерації слов'янських народів, очолюваної Україною, на принципах рівності і суверенності; знищення царизму і скасування кріпосного ...
3.Висновок. Поява та діяльність Кирило-Мефодіївського товариства фактично поклала початок переходу від культурницького до політичного етапу боротьби за національний розвиток України.
Другие не знаю
Объяснение:Легко