Предмет: Физика,
автор: artemfranchuk888
Рівень води в мензурці складає 120 мл. Визначте, до якого рівня підніметься вода, якщо в мензурку занурили 16 горошин об'ємом 0,5 см3 кожна.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
0,5 см3=0,5мл
V(горошин)=0,5*16=8мл
Вода підніметься до 120+8=128мл
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: EvgeshaSmirnov
Предмет: Математика,
автор: malik090910
Предмет: Литература,
автор: ab4256521
Предмет: Математика,
автор: pelyt45644
Предмет: Русский язык,
автор: nuraruzh