Предмет: Физика, автор: kklesevaanastasia

на два тіла масами m¹=3кг та m²=15кг діє однакова сила F=4H. Як відрізнятимуться прискорення набуті тілами в результаті дії сили​

Ответы

Автор ответа: ratniktim
1

Ответ:

Прискорення тіла з більшою масою буде меньшим.

Объяснение:

F =m_{1} a_{1} , F=m_{2} a_{2}

a_{1} =\frac{F}{m_{1} } =\frac{4}{3} =1.33 (м/с^2)

a_{2} =\frac{F}{m_{2} } =\frac{4}{15} =0.266(v/c^2)

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: valikvtgrvrv
Предмет: Алгебра, автор: nailezeitullaeva71