Предмет: Химия,
автор: qweertyyi
установіть молекулярну формулу органічної речовини в якій масова частка карбону становить 66,7% а окисгену 22,2%.відносна густина випарів цієї речовини за повітрям дорівнює 4,97.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M = 13*M(H2)= 13*2 = 26 г/моль
n(C)= (92.3*26)/12*100 = 2
n(H)= (7.7*26)/1*100 = 2
C2H2 — ацетилен
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Clooonex
Предмет: Другие предметы,
автор: amangalialihan
Предмет: Математика,
автор: anabobrovickaa35
Предмет: Биология,
автор: Sashokqvertymerty
Предмет: Биология,
автор: kiryaandmilan98