Предмет: Физика, автор: dionetti

допоможіть, будь ласка, фізика 9 клас​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

4,25 м

Объяснение:

m=2.5 кг   B=0.8 Тл    I=5 A    F=8 H    B⊥I    L=?

===

F=m*g-Fa

Fa=I*B*L*sinα     (sinα=1)

L=(m*g-F)/(I*B)=(2.5*10-8)/(5*0.8)=4.25 м

=============================

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним