Відповіді до питань князь Ігор Святославича БУДЬ ЛАСКА
Ответы
1) народження: 2 квітня 1151. Новгород-Сіверський
Князь Святослав Ігоревич був єдиним сином князя Ігоря і княгині Ольги. Зростав він і виховувався у традиціях, які залишили йому його гідні попередники. Мати Святослава, мудра княгиня Ольга, посвящала його в таємниці європейської політики і дипломатії. Тому молодий князь Святослав і отримав від своїх предків у спадщину широкий розмах, відвагу, уміння переживати знегоди і перемагати в скрутних умовах. Але якщо одна частина його натури рвалася до далеких походів, до підкорення чужих земель, то iнша - зв'язувала його з рідною землею, З Україною-Рycco, Benina бути чуйним до потреб своеï батьківщини. Всі роки свого княжіння він провів не в Києві в палатах, а в походах зі своїми воїнами. Ось що писав про князя Святослава літописець Нестор: Він ходив на ворога зі стрімкістю барса; в походах не возив iз собою ні казанiв, нi обозів; харчувався кониною або м'ясом диких звiрiв, яке пiк на вугіллі; не боявся ні холоду, нi непогоди; спав у походах без шатра пiд вiдкритим небом, пiдстеливши під себе кiнський пітник, а під голову - сідло; якщо ж iшов на ворога, то нiколи не нападав на нього зненацька, а завжди заздалегідь попереджав: <<ду на ви!>>
2) Відмінною рисою характеру Святослава була його сутність воїна, тому внутрішня політика так і лишилася на плечах його матері княгині Ольги. Іншою справою були походи, завоювання земель та війна в цілому. Його мало цікавили державні справи, його вела по життю війна, яка приносила славу та вигоду.
Його особистості була притаманна войовничисть бо його вихованням займалися войни(варяги) його варязк записки луже сильно вплинули на його военну активність до часто характеразувалася набігами за добиччу
з його виховання також витікає і його стриманість в усьому наприклад те що він їв м'ясо коня відбите під сідлом. До того в його плани входило створення імперії до вказувало на його амбiтнiсть бо він хотів перенести столицю в Переяславец до зараз знаходиться в Болгарії.
3) Ще з дитинства його привчали до бойової справи. Будучи одержимою помстою древлянам за смерть чоловiка, Ольга вирушила в похід, щоб знищити Їх столицю. За традицiю очолити його міг лише князь, тому саме чотирирічний Святослав дав сигнал до бою дружині жбурнув палаючий спис в Iскоростень.
створив найбiльшу імперію в европі в невдачі не вдалий герой.
Ворогами для князя Святослава були Печеніги.
Наслідки(для сучасників) - Велика та Могутня Історiя про нашу Украйiну, та про історичні войовничі походи Святослава.