Предмет: Химия,
автор: danilcherep10
Визначити, чому дорівнює відносна молекулярна маса MgS
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Якось так. Зрозуміло сподіваюсь
Приложения:

Автор ответа:
0
Объяснение:
56,38 г/мол
Mg= 24 - відносна атомна маса
S = 32
атомну масу додаємо 24+32= 56 получаємо молекулярну масу MgS
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: BLADEEEE
Предмет: Биология,
автор: pioples666
Предмет: Литература,
автор: grenishenmaks
Предмет: Русский язык,
автор: iradeewa
Предмет: Литература,
автор: yaoyaochan913